İlgili Alt Kategoriler

Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

TEMCo

TEMCo Tel nedir? 

 

Temco marka rezistans teli Kanthal A1 sertifikasıyla üretim yapmaktadır. Genel olarak ısıtıcı sistemlerde kullanılmakla birlikte çok geniş bir kullanım alanı vardır.

 

Neden TEMCo marka rezistans teli kullanmalıyım?

 

Kanthal A1 sertifikasıyla üretim yapan üretici sayısı dünya üzerinde çok az sayıda bulunmakla birlikte en çok bilineni TEMCo markasıdır. TEMCo Kanthal A1 telleri piyasada bulunan muadillerine göre %300'e kadar daha uzun kullanım ömrüne sahiptir. 

 

 

Sıralama:

TEMCo

TEMCo, TEMCo - Zivipf - Crazy Wire Rezistans Telleri stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. TEMCo - Zivipf - Crazy Wire Rezistans Telleri yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz TEMCo tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

TEMCo

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0 555 020 60 10 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

MANİSA

0 555 020 60 10
mail@rezistanswire.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.